Jesteśmy polską firmą rodzinną z wieloletnią tradycją. Posiadane przez nas doświadczenie, skutkuje dbałością o cały proces produkcji, przez co możliwe jest uzyskanie produktów najwyższej jakości. Pozyskiwane do produkcji cegieł i płytek iły warwowe czwartorzędowe występują na obszarze Polski północnej i środkowej zaś eksploatowane przez nas złoże cechuje się zasobem surowca, który po wypaleniu uzyskuje wyjątkowe ceglasto-żółte wybarwienie. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy nasze produkty w kilku gamach kolorystycznych. Ponadto, na Państwa specjalnie zamówienie możemy wyprodukować cegły w rozmiarach dostosowanych do potrzeb Państwa inwestycji bądź charakterystycznych dla określonego regionu bądź okresu historycznego (cegły typu belgijskiego, holenderskiego, cegła gotycka).

Istotnym jest, iż specyfika używanego przez nas surowca determinuje bardzo wysoką wytrzymałość na ściskanie (klasa cegły przekraczająca 20 MPa).

Wszystkie produkty otrzymają Państwo od nas starannie i fachowo zapakowane oraz zabezpieczone przed uszkodzeniami jakie mogą nastąpić przy transporcie.

Produkujemy również tradycyjną ceramikę ścienną w tym pustaki szczelinowe oraz pustaki wentylacyjne. Zachęcamy do budowy domu z tradycyjnych produktów, które nie zmieniły swych właściwości od tysięcy lat.